Головна » 2018 » Квітень » 20 » Участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»
Участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

З настанням весни настає період проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться вже 12 років поспіль.  Цей рік не став винятком. Протягом місячника  з 21 березня по 21 квітня  у школі було проведено І етап конкурсу на кращий малюнок серед школярів 1-7 кл. та кращий твір серед учнів старших класів. В номінації на кращий малюнок  1 місце виборола робота Стрельчук Оксани (учениці 7 класу), а  творчі роботи учнів 10 класу  -  Тимощук Наталії та Тищука Олега вразили своєю оригінальністю та нестандартним творчим підходом. Саме ці роботи були надіслані до  оргкомітету «Мале Полісся». Члени гуртка «Юні лісівники» долучилися до конкурсу «Первоцвіти під охороною» (робота учениці 9 кл. Калитюк Юлії відзначена, як краща).
     В рамках акції учні школи брали участь у посадці дерев на території Михлянського та Лютарського лісництв.

Переглядів: 376 | Додав: muhlya_shkola | Рейтинг: 0.0/0