Головна » 2021 » Березень » 22 » Урок знань про ліс
Урок знань про ліс

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу. Символічно, що ця дата збігається з днем осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній, де 21 березня вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.

З метою якісної, а також активної участі у відзначенні цього дня працівники ДП «Ізяславський лісгосп»  провели учням шкільного лісництва «Паросток» Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  урок знань про ліси на тему:  «Відновлення лісів сприятиме поліпшенню екологічної безпеки», спрямований на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів. З учнями шкільного лісництва  зустрівся  та провів урок головний  лісничий підприємства Віталій Зайчук, доречі, колишній випускник даного навчального закладу. Під час уроку він ознайомив школярів із проблемами збереження лісових насаджень, дотриманням правил поведінки у лісі, запросив учнів до посадки лісу. Відзначення Міжнародного дня лісу та початок акції „Створюємо ліси разом” – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня.

ПРЕС СЛУЖБА ДП «ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП»

Переглядів: 318 | Додав: muhlya_shkola | Рейтинг: 0.0/0